Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Cestovní horečka

Baví Vás: Markéta Žilinská

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Psí domov s Radiem Kroměříž

03.09.2017

Rádio Kroměříž a Městský útulek pro psy Čápka hledají pro opuštěné mazlíčky nové páníčky. Pomozte i vy, fotky pejsků a informace najdete na www.radiokromeriz.cz www.utulekkromeriz.cz

Zájemci se mohou přijít podívat na pejsky v návštěvní hodiny, mohou je vzít i na procházku a více se s nimi seznámit. Děkujeme za podporu!
 
ODRIN - kříženec, pes. Věk 8 let. Váha 22 kg. Kamarádský, temperamentní pes. Na vodítku dobře ovladatelný. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Napajedlích.

 
 

GORO - kříženec, pes. Věk 8 let, Váha 22 kg. Hodný, kamarádský pes. Na vodítku chodí pěkně. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Žalkovicích.
 
 
 
HUNTER - kříženec většího vzrůstu, pes. Věk 5 let, váha 31 kg. Klidný, k cizím lidem zpočátku rezervovaný. Hledáme pro něj zkušeného člověka s klidným přístupem, vhodný na dvůr nebo zahradu. Nalezen v Kroměříži.

 
BRUNO - kříženec většího plemene, pes. Věk 2 roky. Je zpočátku hodně nedůvěřivý, nejistý. Jakmile ale zjistí, že se nemusí bát, je hodný, zvládá základní povely. Vyrůstal v bytě s dalším psem, není konfliktní a má hygienické návyky. V kotci se mu vůbec nelíbí, snaží se utíkat, nejspíš mu chybí psí kamarád. Hledáme pro něho trpělivého člověka, kterému by mohl zase věřit.
 

KATIS - kříženec, fena. Věk 4 roky. Váha 26 kg. Kamarádská, temperamentní, hravá fena. Vhodná nejlépe na dvorek nebo zahradu. Nalezena v Kroměříži. Fenka je kastrovaná.
 

LUKIN – kříženec, pes. Věk 7-8 let. Váha 21 kg. Hodný, kamarádský a temperamentní pes. Líbit se mu bude na dvorku nebo zahrádce s dobře zateplenou boudou. Nalezen v Kroměříži.
 


SPRING - kříženec. Pes. Věk 6 let. Váha 20 kg. Klidný, kamarádský a hodný pes. Vhodný volně na dvorek nebo zahradu se zateplenou boudou.


LENTO - kříženec, pes. Věk 1-2 roky, váha 16 kg. Zpočátku je hodně nedůvěřivý, potřebuje trpělivý přístup. Jakmile si na člověka zvykne, je kontaktní. Na vodítku chodí pěkně. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Byl nalezen v Kroměříži.


BEN - kříženec větší velikosti, pes. Věk 3 roky, váha 29 kg. Kamarádský, kontaktní pes, zvládá základní povely. Vhodný na dvůr nebo zahradu. Nedoporučujeme k dalšímu psovi.


NAGAR – kříženec, kastrovaný pes. Věk 5-6 let. Váha 26 kg. 
Sebevědomý, temperamentní pes. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Kroměřiži.
Zájemci, přijďte se na něj podívat v návštěvní hodiny. Děkujeme za sdílení.


DIT - kříženec střední velikosti, pes. Věk 4 roky, váha 11 kg. Hodný, klidný a kamarádský pes. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Jeho srst ale bude potřebovat pravidelnou péči (česání, stříhání). Pes byl nalezen v Kroměříži.


MUF – kříženec malého vzrůstu, pes. Věk 7 let. Váha 6,5 kg. MUF zůstal spolu s Megy po zemřelém majiteli. Jsou na sebe zvyklí, ale mohli by do adopce i každý zvlášť. MUF je hodný, ale při přímém fyzickém kontaktu je nejistý a lekavý, má snahu se bránit. Bude potřeba trpělivý a klidný přístup. Hygienické návyky do bytu nejsou 100%, ale nikdy není pozdě to pejska naučit.


MEGY – kříženec malého vzrůstu, fenka. Věk 7 let. Váha 5,5 kg. MEGY zůstala spolu s MUFEM po zemřelém majiteli. Jsou na sebe zvyklí, ale mohli by do adopce i každý zvlášť. MEGYNKA je klidná, hodná a kamarádská fenka. Vypadá to, že by mohla mít i hygienické návyky. Vhodná do bytu.

Související fotografie